Przyjemne uczucie bycia na wakacjach,

relaksująca atmosfera w rodzinnym otoczeniure

Chalet Cambra, który ma 5 apartamentów, oferuje unikalną możliwość relaksu podczas wakacji zimowych i letnich ze wszystkimi wygodami, które ​​masz do dyspozycji w swoim domu oraz coś więcej. Oszałamiająca rama Alp Retyckich, które obejmują Alta Valtellina, sprawi, że Państwa pobyt będzie niezapomniany.

Nasza Tawerna: zapachy modrzewiu i świerku podczas wypoczynku i relaksu w rustykalnym i przytulnym otoczeniu.

 

W Chalet Cambra znajdziecie dużą przestrzeń specjalnie przystosowaną do spędzania czasu w towarzystwie znajomych lub innych gości, co umożliwia połączenie rodzinnej atmosfery z typowo wakacyjną życzliwością.

  1. Przebywanie w towarzystwie: duża przestrzeń do dyspozycji pozwala na spędzanie popołudnia lub wieczoru w atmosferze relaksu i stwarza okazję, aby zaprzyjaźnić się z innymi gośćmi ośrodka.
  2. Gotowanie i jedzenie: tawerna jest wyposażona w nowoczesną kuchnię, kominek z grillem i piec opalany drewnem, idealny do obiadów i kolacji w dużym gronie.
  3. Zabawa i relaks: ośrodek jest w pełni zaopatrzony także w gry planszowe dla starszych dzieci i inne rozrywki dla maluchów tak, aby każdy miał do dyspozycji własne miejsce do zabawy.

Usługi

Chcesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami